شرکت مادپلاست به منظور تولید و رفع نیاز کشور، از واردات انواع ورقهای پوششی (upvc) با ظرفیت اسمی ۳۰۰۰ تن در سال ۱۳۷۸ تاسیس گردید و تا به امروز مفتخر است که در کنار ارگانها وادارات و پروژه های کلان، از جمله نیروگاهها و پژوهشکده ها  ایفای نقش نموده است.
محصولات مادپلاست زیر نظر مدیران کار آزموده وخلاق  تولید گشته و پس از مراحل تست و تایید نهایی توسط آزمایشگاههای مربوطه جهت مصرف ارائه میگردد.  

مادپلاست تعریف گستره جدیدی از خدمات تخصصی به منظور نیل به اهداف سازمانی و ملی درکنار حفظ وجوه تمایز در قیاس با سایر رقبا، شرکت مادپلاست را بر آن داشت تا با بازبینی ماموریت ها و متناسب سازی ساختارهای تشکیلاتی شرکت، زمینه های تعالی و توسعه خدمات رسانی به مخاطبین خود را در بستر تحولات بنیادین فراهم آورد. آنچه که در این رهگذر و با نگاهی گذرا به رویکرد جدید شرکت می توان مشاهده نمود حکایت از عزم جدی مدیران و همکاران به بسط و تنوع بخشیدن به خدماتی است که با اعتبار این مجموعه در هم آمیخته و به عنوان سبد جدیدی از خدمات تخصصی قابل ارائه خواهد بود تا مادپلاست بعنوان برند معتبر و شناخته شده ایران در امر تولیدو ارائه  محصولات خود همچنان پیشتاز باشد.